joomla templates top joomla templates template joomla

Na os. Lotnisko powstaje street workout

Edyta Serocka/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Od wczoraj (7.04) na os. Lotnisko w Grudziądzu zaczęto montować tak zwany street workout, pracownicy wzbudzili duże zainteresowanie wśród mieszkańców, na początku myślano, że w końcu miasto buduje skate park.

Odbiór techniczny świetlicy wiejskiej w Rozgartach

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

2 kwietnia 2014 roku odbył się odbiór techniczny robót budowlano montażowych świetlicy wiejskiej w Rozgartach. Generalnym wykonawcą była firma Usługi Budowlane i Transportowe CEZAR Piotr Preuss 87-140 Chełmża Ks. Szydzika 8 Wartość całości robót budowlano montażowych świetlicy wiejskiej ostatecznie zamknęła się kwotą - 559 217.48 zł. 

IX TURNIEJ WIEDZY pn. „Co wiem o sporcie?”

powiatgrudziadzki.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Dnia 2.04.2014 r. w Starostwie Powiatowym odbył się kolejny turniej wiedzy sportowej dla szkół gimnazjalnych powiatu grudziądzkiego. Turniej składał się z dwu konkursów: drużynowego (reprezentacje gmin) oraz indywidualnego. 

Czy musi być tak "pięknie" na Starym Mieście?

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Są takie miejsca w mieście gdzie można by zrobić wyjątek i zamiast 17 pojemników na segregowane śmieci postawić jeden - bez dodatkowych opłat za brak segregacji odpadów.

Czas pozbyć się nadmiaru kilogramów w Gold Fitness

R.Ż/eGrudziadz.pl; info włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Gold Fitness to miejsce, w którym każdy może zrzucić zbędne kilogramy w ramach zajęć grupowych na rowerach stacjonarnych, prowadzonych przez instruktora w rytm muzyki – nazywanych Indoor Cycling.

Mało obywatelskości w budżecie obywatelskim

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Za uchwałą w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w ramach pilotażowego Budżetu Partycypacyjnego Grudziądza w 2014 roku głosowali wszyscy radni, w wyniku przeprowadzonego głosowania Rada Miejska jednogłośnie przyjęła uchwałę.

Wielkanocny kiermasz w Starostwie

powiatgrudziadzki.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Własnoręcznie wykonane przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej z Gruty ozdoby świąteczne będzie można kupić jutro (8 kwietnia br.) w Starostwie Powiatowym w Grudziądzu.

Akademia Przedsiębiorcy w Grudziądzu - Major Rocco A. Spencer

info: eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Już 9 kwietnia ogólnopolska Akademia Przedsiębiorcy zawita do Grudziądza. Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców poprowadzi major US Army, Rocco A. Spencer. Amerykański wojskowy, który pokaże jak odnosić sukcesy na biznesowym polu walki.

Remont basenu-kolejny etap

Urząd Miejski w Grudziądzu włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Rozpoczęła się modernizacja drugiej, tj. głębszej części basenu sportowego Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku. Koszt realizacji przedsięwzięcia to prawie 400 000 zł.

Pożyczki dla trzeciego sektora

powiatgrudziadzki.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Dziś (1 kwietnia br.) rozpoczyna swoją działalność Punkt Konsultacyjno-Doradczy. Przedstawiciele organizacji pozarządowych starający się o pożyczkę mogą zgłaszać się do siedziby Centrum Integracji Społecznej – Cistor przy ul. Stokrotkowej 22 w Toruniu.

Rowerzyści ostentacyjnie przeszli przez "stare" przejście rowerowe

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Rowerzyści przejechali zawiłą trasą przez osiedle Kopernika i Lotnisko, a na zakończenie ostentacyjnie przeszli przez przejście dla pieszych znajdujące się na ul. Kraszewskiego. W tym miejscu, wzdłuż linii tramwajowej był kiedyś przejazd rowerowy, który został zlikwidowany.