joomla templates top joomla templates template joomla

Radni Sejmiku spotkają się z mieszkańcami Grudziądza

R.Ż/eSerwis.info; fot: Magda Urbańska/Torun.eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

W Grudziądzu radni Sejmiku Woj. Kujawsko-Pomorskiego spotkają się z mieszkańcami Grudziądza. Tematyką spotkania będzie bieżąca sytuacja społeczno-polityczna miasta Grudziądza na tle województwa kujawsko-pomorskiego.

Jubileusz 55 -lecia HDK PCK

powiatgrudziadzki.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Z okazji 55-lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża zarząd oddziału PCK w Grudziądzu zorganizował akademię rejonową. Wyrazy uznania i podziękowania za dotychczasową działalność oraz propagowanie idei czerwonokrzyskich odebrali Honorowi Dawcy Krwi z naszego regionu. 

Przestawiono czołg

Magdalena Jaworska-Nizioł / Fot. Piotr Bilski włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Czołg, który znajdował się w Parku Miejskim na terenie objętym renowacją został przestawiony w pobliże restauracji „Leśniczówka”. 

Zmagania młodych ekologów

powiatgrudziadzki.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Już po raz siódmy w Szkole Podstawowej nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu odbył się regionalny etap Powiatowego Turnieju Ekologicznego. Wzięło w nim udział 66 uczniów reprezentujących 14 szkół podstawowych i 9 gimnazjów z terenu powiatu grudziądzkiego i Grudziądza. 

Renowacja Parku

Magdalena Jaworska-Nizioł włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W Parku Miejskim trwają m.in. prace związane z budową nowego oświetlenia. W związku z tym na części terenu zostały wyłączone lampy. 

Zbadaj się i zyskaj spokój!

Agata Jabłonowska włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Mammobus LUX MED Diagnostyka ostatni raz w tym roku w Grudziądz! Badanie mammograficzne (prześwietlenie piersi) to najskuteczniejsza metoda wykrywania wczesnych objawów raka piersi. 

Prawdziwie zimowa pogoda, spadł śnieg w Grudziądzu!

R.Ż/Pogoda.eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Wczoraj opady deszczu ze śniegiem, a dzisiaj prognoza jednak się sprawdziła i spadł prawdziwy śnieg - pierwszy śnieg tej zimy. Temperatura w okolicach zera stopni nie rokuje jednak dłuższej zimy.

Śnieg z deszczem i już pierwsza ofiara wypadku!

R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Przy kościele na osiedlu Rządz, na ul. Konstytucji 3 Maja, w w okolicy przejścia dla pieszych kierowca potrącił schodzącą już z drogi kobietę, która doznała obrażeń i została odwieziona przez pogotowie do szpitala.

220 pracowników w Rossmannie

Magdalena Jaworska-Nizioł włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W Regionalnym Centrum Logistycznym Rossmanna pracuje już 220 osób. Od początku 2013 r. utworzono tu 140 nowych miejsc pracy. 

Warsztaty kulinarne na Wigilijnym stole

grudziadz.ug.gov.pl/ włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję” z siedzibą w Stolnie 112, 86-212 Stolno ogłasza nabór na warsztaty kulinarne skierowane do osób pełnoletnich z obszarów gmin wiejskich: Chełmno, Grudziądz, Lisewo, Stolno.