joomla templates top joomla templates template joomla

Pedofil z Grudziądza prawomocnie skazany. "Wabił chłopców do szatni, kazać im się rozbierać, robił zdjęcia, smarował w miejscach intymnych"

R.Ż/eSerwis.info; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Wabił chłopców do szatni po treningach piłkarskich, kazać im się rozbierać, robił im zdjęcia. „Smarował ich maścią” w miejscach intymnych. Pedofil z Grudziądza prawomocnie skazany Uprawomocnił się wyrok 7 lat bezwzględnego więzienia dla pedofila z Grudziądza Pawła Ł.

Zalegasz z płatnościami, trafisz na "czarną listę" Grupy KRUK. Grudziądz nawiązał współpracę z Biurem Informacji Gospodarczej należącym do Grupy KRUK

info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Gmina-miasto Grudziądz nawiązała współpracę z ERIF Biuro Informacji Gospodarczej SA należącej do Grupy KRUK. Do podstawowych zadań Spółki należy przyjmowanie, przechowywanie i udostępnianie informacji gospodarczych dotyczących wiarygodności płatniczej firm i konsumentów.

Pensje pracowników Szpitala zagrożone, 2200 rodzin z Grudziądza? Wiceprezydent przyznał, że konta Szpitala zablokował komornik przed wypłatami. Jak będzie w marcu?

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz warto wiedzieć

Marek Sikora w programie TVSM Uwagi Warte wyjaśnił czym spowodowane były zawirowania z wypłata świadczeń dla pracowników. Wszystkie konta szpitala zostały zablokowane przez komornika i pieniądze otrzymane od NFZ.

Żaden Bank nie zgłosił się do przetargu więc miasto wzięło kredyt na 20 milionów z "wolnej ręki". Miasto zapewnia, że wszystko jest zgodne z prawem

info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W przetargu na kredyt mający sfinansować przejściowy deficyt Grudziądza nie zgłosi się żaden Bank, dlatego Miasto wzięło kredyt "z wolnej ręki" - "Zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych" - informuje rzeczniczka Ratusza Magdalena Jaworska-Nizioł.

Asystentka stomatologiczna i higienistka stomatologiczna – zawody poszukiwane na rynku pracy

Materiał Informacyjny, Szkoła Medyczna TEB Edukacja włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Polski rynek pracy zmienia się dość dynamicznie, osoby wybierając swoją ścieżkę kariery mają ciężki orzech do zgryzienia. Z jednej strony nie wiedzą czy droga, którą wybiorą będzie dla nich satysfakcjonująca, z drugiej mają obawy, czy na rynku pracy będzie zapotrzebowanie na osoby z ich wykształceniem.